вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

Швейцарія


  • Одна з найбільш високорозвинених країн Європи.
  • Гуманітарні традиції і нейтральний статус.
  • Високий рівень життя, стабільність.
  • Високоякісна, всесвітньо визнана освіта.
  • Право на оплачуване стажування під час навчання.
  • Відомий туристичний центр.
  • Екологічно чисті місця.

 

ВНЗ ШВЕЙЦАРІЇ


 

IHTTI School of Hotel Management

 

 

Международный университет в Женеве
International University in Geneva

 

 

Международный университет в Женеве
International University in Geneva

 


Швейцарія... ця чарівна країна мало кого залишить байдужим, і справа не тільки в точності швейцарських годинників, незабутньому смаку швейцарського сиру, надійності швейцарського банку, престижі швейцарськоъ освіти, красі швейцарських Альп, а скоріше в вражаючый різноманітності культур, які надають цій країні неповторний шарм. Це реально існуючий міф, де можна зустріти більше контрастів, ніж де б то не було. Вражаюча різноманітність ландшафту, архітектури, мов і культури перетворюють цю країну в особливий маленький світ, в Європу кишенькового формату.

Швейцарія - класична туристська країна, де на малому просторі зосереджені краси природи і видатні творіння рук людських. Розташована в центрі Європи, Швейцарія межує з п'ятьма країнами: на півночі з Німеччиною, на сході з Ліхтенштейном і Австрією, на півдні з Італією і на заході - з Францією. Тут сходяться три європейські культури - німецька, французька та італійська. Гірський масив Юра, Швейцарське плато (так звана «середня смуга») і Альпи - три головні географічні регіони країни.

Держава має нейтральний статус і може по праву пишатися своїми гуманітарними традиціями. В економічному відношенні Швейцарія спеціалізується на виробництві високотехнологічної продукції і відома своїми високоосвіченими фахівцями.

Швейцарія вважається багатою країною, і більшість населення живе забезпечено.

Швейцарія грає провідну роль в області міжнародної освіти. Ось уже понад століття швейцарські приватні школи є одним з найбільш високоякісних продуктів Швейцарії. В даний час в Швейцарії в приватних школах навчаються близько 100 тисяч студентів і учнів з різних куточків країни та з понад 100 інших держав. Спектр можливостей, пропонованих швейцарськими школами, практично настільки ж широкий, як і походження студентів.

Швейцарія... Ця країна варта Вашої уваги!

 

 ШВЕЙЦАРІЯ. ВИЩА ОСВІТА

Навчання в Швейцарії. Навчання в Швейцарії

Вимоги до іноземних абітурієнтів в швейцарських вузах відрізняються в залежності від кантону, в якому розташований навчальний заклад. У державних вузах викладання ведеться німецькою або французькою, а в університетах туризму і готельного бізнесу, а також бізнес-школах - англійською.

Пропонуємо Вашій увазі можливість вчитися в Швейцарії на базі Business Management School DCT & International Hotel (Міжнародної бізнес школи готельного та туристичного менеджменту), розташованої в передмісті Люцерна

Чому обирають навчання в Швейцарії (в бізнес-школі DCT)?

    Вступ можливий відразу після закінчення середньої школи. Щоб вчитися в Швейцарії, не доведеться попередньо проходити програму підготовки, на відміну від більшості англомовних країн.

    Школа знаходиться в готелі, оснащеному всім необхідним для навчання і проходження практики в сфері гостинності і кулінарного мистецтва. Студенти живуть і харчуються на базі цього ж готелю.

    Почати вчитися в Швейцарії (в бізнес-школі DCT) можна 4 рази на рік: в січні, квітні, липні та жовтні.

    Після закінчення навчання в DCT видаються два дипломи: швейцарський національний і диплом Університету Массачусетсу (США).

    Практично всі випускники швейцарської бізнес-школи DCT успішно працевлаштовані, завдяки угоді між навчальним закладом та міжнародним рекрутинговим агентством. Після закінчення навчання ти зможеш знайти роботу в сфері туризму, готелях, авіакомпаніях, аеропортах, ресторанах, парках розваг, казино і т.п.

Вимоги до абітурієнтів:

  • вік - від 17 років;
  • наявність атестата про повну загальну середню освіту (для вступу на бакалаврську програму) або диплома про вищу освіту (для вступу на програму Post-Grad Pre MBA);
  • знання англійської мови на рівні здачі тесту TOEFL або IELTS.

 

Вартість оформлення документів: 420 євро.

Вартість навчання в Швейцарії: близько 8250 євро в триместр, включаючи повний пансіон, розміщення в стандартних двомісних та тримісних номерах.

Термін підготовки документів: від 3 місяців.

Хотите, перезвоним Вам?