Екскурсійні тури по Європі з Черкас


Скільки всього унікального, звіданого і ще зовсім невідомого, ультра сучасного і первісного, таїть в собі давня Європа! Як багато хочеться побачити, багато де мріється побувати, доторкнутися до історії і відчути на собі справжній шик і розкіш. Але не завжди на виконання всіх бажань є достатня кількість фінансових коштів. Відмінний вихід з ситуації – екскурсійні автобусні тури, які виявляються економнішими і цікавішими, ніж самостійні поїздки.

Туристичне агентство «Магнолія» зробила комфортні екскурсійні тури по Європі з Черкас реальністю для багатьох жителів міста і області. Всього один раз відправившись в подібну поїздку, Ви відзначите для себе її переваги:

    Економія, адже екскурсійний тур по декількох країнах виявляється дешевше поїздки в одну;

    Комфорт – поїздки здійснюються суперудобними сучасними автобусами;

    Культурний розвиток – цікаві екскурсії по найяскравішим історичним місцям поповнять Ваш запас знань;

    Зручний розподіл часу – в кожній країні ви будете мати час і на екскурсії, і на самостійні прогулянки, і на шопінг, і на відпочинок;

Здійснити екскурсійні тури по Європі з Черкас можна в будь-який час року, адже у кожної з європейських країн є, що показати своїм гостям, незалежно від сезону. Важко повірити, але всього кілька годин можуть відокремлювати вас від чарівних краєвидів, які Ви могли бачити тільки на сторінках яскравих журналів про туризм і культуру.

Загадкові Польща, Угорщина, Німеччина, Чехія, сонячні Італія і Греція, розкішна і завжди модна Франція, засніжені гори курортів Швейцарії та Австрії – це далеко не всі країни, які відкриють для Вас свої гостинні обійми під час запропонованих нашим агентством турів. Навіть сама невелика відпустка перетвориться в захоплюючу подорож з країни в країну, немов в унікальній машині часу Ви будете переміщатися від культури до культури.

Менеджери туристичного агентства «Магнолія» з радістю допоможуть підібрати потрібний тур, його тривалість, час перевезення, виходячи з особистих переваг, вимог і фінансових можливостей клієнта. Ми пропонуємо максимально зручні і цікаві екскурсійні тури по Європі з Черкас. Ваші питання і пропозиції ми чекаємо по тел.

Стаціонарний - 45-52-29, 56-31-70

Київстaр - 098-214-30-75

Vodafone - 066-577-96-85