Гарячі тури Черкаси


Чудовим вибором для відпочинку зайнятих людей стануть гарячі тури Черкаси. Туристичне агентство «Магнолія» займається просуванням і реалізацією таких путівок. Тут їх можна придбати за найвигіднішими цінами. Що ж має на увазі це поняття, і що включає пакет послуг?

Поняття «гаряча путівка» виникло ще в радянські часи. Коли людина хворіла, квитки на поїзд чи літак доводилося повертати профспілці. При цьому говорили, що путівка «згоріла». Потім туроператори знайшли вихід з положення: якщо туристичний продукт з яких-небудь причин не продається до призначеного терміну, його реалізують за зниженими цінами. Термін залежить від дати відправлення, необхідності попереднього бронювання місць та інших факторів.

У більшості випадків ціна на гарячі тури Черкаси на 20-30 відсотків нижче повної вартості. Іноді знижки досягають половини всієї ціни або навіть перевищують 50%. Чим ближче до закінчення терміну Ви придбаєте турпакет, тим дешевше він обійдеться. Пакет послуг, як правило, включає:

  • авіаквитки в обидва кінці;
  • медична страховка;
  • трансферт в аеропорту;
  • проживання;
  • харчування.

Для України в'їзд до держав виконується на різних умовах. Існують країни з безвізовим режимом, наприклад, Ізраїль, Молдова, Грузія, Вірменія та інші. Для такої поїздки знадобиться тільки закордонний паспорт. На Кубу можна поїхати без візи, але тільки для лікування, а в Гонконг - на термін до 14 днів. Гарячі тури Черкаси у вищеперелічені країни можна купити за тиждень до від'їзду.

Для відпочинку в США, Китаї, Великобританії не обійтися без візи. Вона може виглядати як марка, талон, штамп або вкладиш. Щоб дізнатися, який варіант підходить в конкретному випадку, поговоріть з менеджером турагентства. Оформляти візу потрібно заздалегідь, тому такі гарячі тури Черкаси з'являються у продажу приблизно за десять днів до відправлення.

Деякі держави відносять до легкого візового режиму, а іноді в'їзд можливий лише при наявності спеціального запрошення або обмежений через особливості політичних поглядів. Всю необхідну інформацію можна дізнатися у фахівців нашої турфірми. Ми також допоможемо оформити потрібні документи.

Співробітники туристичного агентства «Магнолія» регулярно знаходять найсвіжіші гарячі тури Черкаси, а потім публікують їх на сайті. Слідкуйте за оновленнями, і вже скоро будете ніжитися під теплим сонечком або стрімко з'їжджати з гірського схилу, як Ви завжди мріяли!