вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

Готель «Амалія»


Готель «Амалія»

Скадовськ

 amaliya amaliya1 amaliya2 amaliya3

 

Виїзди з Черкас кожну суботу в 22:0 
 липеньсерпень
 4, 11, 18, 251, 8, 15
Виїзд зі Скадовська кожну неділю в 12:00

 

Скадовськ - затишне, потопаюче в зелені і квітах місто, один з кращих дитячих курортів України з піщаним пляжем і мілководдям. Мілководне морське узбережжя, гарне прогрівання і висока мінералізація води, рідкісне поєднання степового і морського повітря, насиченого озоном, бромом і йодом визначило високу цінність Скадовська насамперед для оздоровлення дітей.

Готель «Амалія» знаходиться в центрі курортного міста Скадовськ, розташований прямо на набережній в 20 метрах від пляжу. У безпосередній близькості від готелю вся інфраструктура курорту.

Інфраструктура та послуги: кафе на першому поверсі готелю, кухня для самостійного приготування їжі, зона барбекю, WI-FI інтернет.

Розміщення і номера: «стандарт» - номери розташовані на третьому і четвертому поверхах з видом на подвір'я, укомплектовані необхідним комплектом меблів, полуторним і односпальним ліжком, телевізором, холодильником, вентилятором і санвузлом (туалет, умивальник, душ).

«стандарт плюс» - номери розташовані на другому і третьому поверхах з видом на море, укомплектовані необхідним комплектом меблів, полуторним і односпальним ліжком, телевізором, холодильником, кондиціонером і санвузлом (туалет, умивальник, душ).

«люкс» - номери розташовані на третьому поверсі з видом на подвір'я, складаються з двох кімнат, укомплектовані двоспальним ліжком і двоспальним розкладним диваном, необхідним комплектом меблів, телевізором, холодильником, вентилятором і санвузлом (туалет, умивальник, душ).

«люкс плюс» - номери розташовані на другому поверсі з видом на подвір'я, складаються з двох кімнат, укомплектовані двоспальним ліжком і двоспальним розкладним диваном, необхідним комплектом меблів, телевізором, холодильником, кондиціонером і санвузлом (туалет, умивальник, душ).

Харчування: можливість самостійного приготування або харчування в кафе за додаткову плату.

Пляж: в 20 метрах від пансіонату, піщаний, з безліччю розваг.

Проїзд: комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, телевізор, DVD).

«стандарт»«стандарт плюс»дитина до 16 років з двома дорослими«люкс»«люкс плюс»4-й в номері «люкс» і «люкс плюс»  
дорослийдорослийбез місця в автобусідорослийдорослийбез місця в автобусі
3350 грн.3750 грн.300 грн.3450 грн.3850 грн.300 грн.

 

У вартість входить: проїзд, прохолодні напої в автобусі, проживання 7 ночей.

Додатково оплачується страховка - 50,00 грн / чол

 

Хотите, перезвоним Вам?