Навчання за кордоном


Попри поширену думку, що сучасна молодь зовсім не переймається своїм майбутнім, більшість юнаків та дівчат мріють про забезпечене життя, впевненість у кожному наступному дні. Та чи може вітчизняна система освіти подарувати таку необхідну стабільність та достаток в майбутньому, чи можуть бути якісь гарантії, що роки навчання, навіть в найвідоміших та найдорожчих ВУЗах України не завершаться очікуванням вільної вакансії в списках Центру зайнятості?

Саме тому, думаючи про прийдешнє, все більше українських абітурієнтів обирають навчання за кордоном. Адже яскраві приклади успішного працевлаштування наших земляків в могутні західні компанії видно уже не з кіносюжетів, а на історіях реальних людей.

Навчання в закордонних школах та ВУЗах відкриває перед юними українцями безліч можливостей:

  • Поглиблене вивчення іноземної розмовної мови;
  • Атестат чи диплом міжнародного зразка;
  • Можливість стажування в престижних іноземних компаніях;
  • Можливість отримати роботу за кордоном.

Навіть якщо з працевлаштуванням в іноземних компаніях не складається, кожен вітчизняний роботодавець бажає мати в штаті своєї компанії співробітника з високим рівнем освіти, з європейським баченням світу та сучасним поглядом на свою спеціальність.

Туристична агенція «Магнолія» робить навчання за кордоном ближчим та доступнішим для черкащан. Наші менеджери безперервно працюють над розширенням спектру пропозицій, аби щоразу пропонувати Вам все більше цікавих та перспективних варіантів. Кожен конкретний клієнт отримає індивідуально підібрані для нього варіанти навчальних закладів, спеціальностей, мов для вивчення.

Серед наших послуг:

  • Вивчення іноземних мов у мовних школах;
  • Академічна освіта (загальноосвітні школи, довузівська підготовка, ВУЗи);
  • Професійна підготовка (курси підвищення кваліфікації, стажування, семінари);
  • Програми культурного обміну.

Партнерські відносини агенції з кращими мовними школами, коледжами, приватними школами та університетами світу відкриває перед нашими клієнтами безліч варіантів для вибору потрібного навчання за кордоном.

Детальну інформацію про послуги туристичної агенції «Магнолія» можна отримати за тел. (0472)45-52-29;(0472)56-31-70.