вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

Країни


Польша (Poland)
Великобритания (Great Britain)
Германия (Germany)
Канада (Canada)
США (USA)
Франция (France)
Чехия (Czech Republic)
Швейцария (Switzerland)

 

Якісне навчання може стати основним фундаментом успішного і щасливого життя в майбутньому. Сучасна молодь бажає досягти професійних успіхів, тому і віддає перевагу іноземним вищим навчальним закладам.

Освіта за кордоном - це прекрасний шанс отримати диплом, який принесе істотну користь, адже з таким документом набагато легше влаштуватися на престижну і високооплачувану роботу. Тому так багато абітурієнтів прагне стати студентами зарубіжних університетів. При цьому це не тільки відмінна можливість стати висококласним професіоналом, а й побачити нові країни, вдосконалити іноземну мову, знайти багато друзів.

Куди звернутися?

Туристичне агентство «Магнолія» (Черкаси) надає послуги з організації навчання за кордоном. Наші фахівці допоможуть підібрати підходящий навчальний заклад, зібрати і оформити необхідні для вступу і виїзду за кордон документи. Ми допоможемо організувати вступ до університету, школу-пансіонат або міжнародний коледж. Також посприяємо в організації поїздки за програмою мовного навчання, а ще надамо кожному клієнту докладну інформацію по кожному ВНЗ.

Важливо пам'ятати, що вищу освіту за кордоном забезпечує високі перспективи працевлаштування в майбутньому. При цьому найчастіше наші співвітчизники відправляються на навчання до Великої Британії, Польщі, Німеччини, США, Канади, Франції. Програми вивчення іноземної мови в природному мовному середовищі також стають все більше популярними. Тому батьки відправляють своїх дітей в кращі європейські і американські школи.

Найчастіше клієнти задають питання, скільки коштує навчання за кордоном? Але однозначну відповідь на нього дати непросто, адже вартість багато в чому буде залежати від обраної держави і рівня самого навчального закладу. Також на ціну може вплинути обрана спеціалізація. Так, навчання на юридичному або медичному факультеті обійдеться досить дорого, адже такі

спеціалізації користуються за кордоном величезною популярністю.

Переваги закордонної освіти

За роки навчання за кордоном людина отримує:

    Диплом, який не треба підтверджувати при переїзді в іншу країну на постійне місце проживання або роботу;

    Нові корисні знайомства, придбані за час навчання та проходження практики;

    Особливий інтерес з боку роботодавців, особливо якщо диплом підкріплений стажуванням у престижній компанії;

    Вдосконалене знання одного або декількох іноземних мов.

Не варто витрачати час даремно, адже якщо є можливість відправитися на навчання до Європи або США, потрібно максимально її використовувати. Не можна сказати, що навчання в іноземному ВНЗ обійдеться дешево. Але на сьогоднішній день багато навчальних закладів використовують спеціальні програми для нерезидентів, які дозволяють отримати якісну і недорогу освіту в престижних університетах.

Вступ до ВНЗ за кордоном і отримання диплома світового зразка відкриють двері у багато українських компаній при працевлаштуванні. При цьому навчання там спрямовано на практичну діяльність, тому кожен студент отримує величезний досвід, який буде цінуватися в майбутньому.

Також варто згадати про відмінну матеріальну базу такого ВНЗ і максимальний контроль якості навчального процесу відповідними організаціями. А програма міжнародного співробітництва дозволяє отримати кілька дипломів відразу при навчанні в одній установі.

Ми із задоволенням надамо консультаційну підтримку з усіх питань, а також організуємо ознайомчу поїздку в обрану країну і допоможемо при оформленні документації.

Хотите, перезвоним Вам?