вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

Польща


Вища освіта в Польщі. Навчання у вузах Польщі

Задумалися про отримання вищої освіти в Європі? Зверніть увагу на Польщу! Дипломи польських вузів визнаються в усіх країнах Європи і в більшості країн світу, при цьому додаткове підтвердження не потрібно. Система освіти в країні функціонує за загальноєвропейською схемою (ECTS). Також освіта в Польщі відповідає Міжнародним нормам класифікації освіти (ISCED).

ВНЗ Варшави


 

Uniwersytet Warszawski Варшавский Гос. Университет

 

 

 

ВУЗы Кракова


 

 

 

ВУЗы Познань


 

 

ВУЗы Гданск


 

 

ВУЗы Лодзя


 

 

ВУЗы Катовице


 

 

ВУЗы Сосновцы


 

 

ВУЗы Вроцлава


 

 

ВУЗы Суха Бескидска


 

 

ВУЗы Жешова


 

 

ВУЗы Люблина


 

 

 


 

Незважаючи на те, що Польща - найближча сусідка України, рівень життя там кардинально відрізняється від українського. Те ж можна сказати і про польську освіту. Європейська система освіти в Польщі застосовується на всі 100%. А це - різноманітні навчальні програми, високий рівень подачі матеріалу і ефективність його засвоєння. Для українців, які вирішують отримати освіту у ВНЗ розвиненої і процвітаючої сусідки, це може означати нові перспективи, можливість працевлаштування не тільки в Польщі, а й в будь-який іншій європейській країні.

А для того, щоб зрозуміти, яку професію обрати, якому польському навчальному закладу віддати перевагу, необхідно хоч трохи ознайомитися з особливостями навчання в цій країні, «підтягнути» свої знання польської мови. Саме для таких, цілеспрямованих українців в нашому туристичному агентстві передбачений освітній тур по ВНЗ в Польщі, який і стане Вашим першим кроком назустріч якісній європейській освіті.

Маршрути освітніх турів

Рекламний тур по ВНЗ в Польщі дає можливість відкрити для себе надзвичайно цікавий і насичений світ цієї країни. Під час такого туру майбутні абітурієнти мають можливість познайомитися з найпрестижнішими навчальними закладами, побачити «закулісся» їх роботи. Ви відвідаєте відомі у всьому світі студентські міста, в яких отримало освіту чимало відомих і успішних людей:

    Краків;

    Варшава;

    Лодзь;

    Кратовіце.

Море інформації в одній поїздці

Як правило, за одну таку ознайомчу поїздку можна подивитися близько 10, а іноді і більше ВНЗ. Ви зможете в повній мірі відчути всі особливості життя польських студентів:

    познайомитися з викладачами;

    відвідати заняття;

    ознайомиться з особливостями навчальної програми;

    побачити справжні студентські містечка.

Майбутнім студентам така поїздка допоможе не тільки зрозуміти для себе основні особливості освіти в Польщі, а й подолати психологічний бар'єр незнання нової країни і нового місця.

Студентські програми

Якщо ж Ви точно вирішили, що збираєтеся вчитися в Польщі, але в даний момент навчаєтеся в українському ВНЗ або школі, або для просування по кар'єрних сходах Вам необхідно чудове володіння польської мови, у Вас є можливість вивчити його не з репетиторами або з аудіотренінгами, а прямо в серці Польщі. І така можливість - студентський тур по ВНЗ в Польщі. Тільки уявіть: 2 або 3 тижні в одному з кращих коледжів Польщі Ви зможете вчити польську мову, а по закінченню курсу навіть отримати відповідний сертифікат!

Крім того, інформаційний тур по ВНЗ в Польщі - це не тільки будні спудеїв, а й цікавий відпочинок та екскурсії. Не обходиться і без традиційних студентських розваг: дискотеки, активний відпочинок в походах і екстремальних прогулянках.

Освітні і студентські тури - це можливість в повній мірі відчути, чим і як живуть студенти в Польщі, як проходить їх звичайний навчальний день, і оцінити свої сили. Це своєрідне випробування для українських абітурієнтів: чи готові Ви підкріпити своє прагнення здобувати європейську освіту своїм терпінням і старанністю.

Хотите, перезвоним Вам?