Work and Travel


 

Work and Travel
Польща (Poland)

 

 

Work and Travel
Німеччина (Germany)

 

 

Work and Travel
США (USA)

 

 

 

 

Work and travel – це оплачувана літня практика в США для студентів ВУЗів. Пропонуємо роботу в готелях, ресторанах, магазинах, спорткомплексах, національних парках, парках розваг і т.д. Під час Work and travel учасники зможуть придбати незамінний життєвий досвід, познайомитися з американським способом життя, поліпшити свою англійську і при цьому заробити гроші, які повністю покриють вартість поїздки.

Туристичне агентство «Магнолія» надає підтримку студентам в США і Україні. Work and Travel USA дає можливість для студентів з України провести незабутнє літо в Сполучених Штатах Америки! Ви зможете знайти нових друзів по всьому світу, вдосконалити знання англійської мови, побачити і дізнатися багато цікавого про американські традиції. Все це Ви отримаєте, беручи участь в програмі Work and Travel USA! Безумовно, це найпопулярніша міжнародна студентська програма.

Що дає Work and Travel?

Програма Work and Travel допоможе позбутися від стереотипів, пов'язаних з життям в Америці. Ви зрозумієте, що американці – це такі ж добрі і чуйні люди, як і жителі нашої країни. Отже, ця поїздка допоможе Вам розвинути в собі позитивні якості, наприклад:

  • комунікабельність;
  • стресостійкість;
  • здатність швидко приймати правильні рішення;
  • гнучкість мислення;
  • активність.

Ці властивості особистості незамінні при пошуку роботи. Саме їх найчастіше вказують в списку вимог при прийомі на нову посаду. Так як Ви – студент, то зараз перебуваєте саме на тому життєвому етапі, від якого цілком залежить Ваше майбутнє. Зараз Вам потрібно використовувати будь-яку можливість, яка допоможе побудувати хорошу кар'єру і зайняти гідне місце в суспільстві. Однією з таких прекрасних можливостей є Work and Travel!

Для того щоб швидше приступити до активної і плідної роботи, потрібно почати діяти прямо зараз. Приходьте в наш офіс – тут Вам розкажуть все про умови програми, допоможуть скласти необхідні документи. І тоді вже зовсім скоро Ви зможете стати учасником програми!

Взявши участь в Work and Travel, Ви станете самодостатньою особистістю, розширите коло спілкування і просто отримаєте яскраві враження від подорожі в США!

За консультацією звертайтеся за телефонами:

  • (0472) 56-31-70;
  • (0472) 45-52-29.